Przegrana

Przegrana

Niestety nasza drużyna poległa w pierwszym meczu z Olendrem Sól 3-1. Mecz początkowo był wyrównany obie drużyny miały swoje bramkowe okazje jednak to gospodarze po zamieszaniu w polu karnym w 12 minucie wyszli na prowadzenie. By tego było mało w 28 minucie czerwoną kartkę otrzymał na obrońca Grzegorz Łukasik i Orzeł grał mecz w 10. Do przerwy wynik się nie zmienił. W drugiej połowie mimo gry w osłabieniu to Orzeł ruszył do ataku lecz wysoka gra odpłaciła bramką dla gospodarzy w 60 minucie i było już 2-0. W naszej drużynie nastąpiły zmiany i coś się ruszyło bo w 75 minucie Radosław Sarzyński strzelił bramkę kontaktową niestety już dwie minuty później gospodarze podwyzszyli wynik na 3-1. Gospodarze mieli jeszcze dwie 100% okazje ale bramkarz Orła wychodził z nich ogromną ręką. mecz zakończył się wynikiem 3-1 i złym początkiem dla Orła. Miejmy nadzieję że następny mecz z Metalowcem u siebie wyjdzie lepiej