Zapowiedź meczu Albatros Biszcza - Orzeł Tereszpol

2 sierpnia o godzinie 15 na stadionie w Biszczy, Orzeł Tereszpol rozegra swój drugi mecz kontrolny z tamtejszym Albatrosem. Biszcza w tam tym sezonie zakończyła rozgrywki na ostatniej pozycji zamojskiej serii B, co nie znaczy że trzeba lekceważyć rywala.Po ostatnim meczu mimo porażki nastroje są bardzo dobre i zawodnicy mają duży apetyt na wygraną w tym meczu. Trener prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać z 3 lub 4 zawodników grających tydzień temu z Różańcem. Na wczorajszym treningu wstawiło się 10 zawodników w tym jeden nowy zawodnik którego personalia zdradzimy po ewentualnym dopięciu transferu. Zapraszamy na mecz ALBATROS BISZCZA - GKS ORZEŁ TERESZPOL. Stadion w Biszczy godzina 15 wyjazd z Tereszpola o godzinie 13.45.