Wywiad z trenerem Orła chwilę po zakończonym meczu.

Na gorąco po zakończonym meczu rozmawialiśmy z trenerem .Trenerze co Pan sądzi o przebiegu meczu, wyniku końcowym i którzy zawodnicy zasługują na wyróżnienie w tym meczu?

-Cieszy mnie to, że nie wyszliśmy na mecz przestraszeni. Podjęliśmy walkę z faworyzowanym Gromem, który wystąpił dzisiaj w najsilniejszym składzie. Dopóki starczyło nam sił, to prowadziliśmy równorzędny pojedynek. Cieszy również skutecznośc mojego zespołu. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy doprowadzic do rzutów karnych, a tam moglibyśmy zwyciężyc. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół. Nie będę wyróżniał indywidualnie, ponieważ postawa całego zespołu doprowadziła nas dzisiaj do tego wyniku i faktu, że z podniesionym czołem mogliśmy schodzic z boiska. Liczę na taką grę w kolejnych spotkaniach- mówił trener Krzysztof Pardo.