Zapowiedź meczu ORZEŁ TERESZPOL - GROM RÓŻANIEC

Już w najbliższą niedzielę 26 lipca 2015 roku na Stadionie w Tereszpolu o godzinie 17 w ramach Pucharu Starosty 2015 Orzeł Tereszpol będzie podejmował Grom Różaniec. Grom jest faworytem tego spotkania co do tego nie ma nikt wątpliwości. Przeciwnicy w ubiegłym sezonie zajęli 2 miejsce w Zamojskiej Okręgówce ustępując jedynie miejsca Uni Hrubieszów która awansowała do IV ligi lubelskiej. Trener liczy na całą drużyną. Za Orłem stoi atut własnego boiska i kto wie może będzie niespodzianka. Trener ma ból głowy ponieważ nie będzie mógł skorzystać z 5 podstawowych zawodników przebywających obecnie za granicą. W przypadku wygranej w półfinale Orzeł spotka się ze zwycięzcą meczu KS Włókniarz Frampol - Orion Dereźnia Solska w przypadku przegranej zagra sparing z B-klasowym Albatrosem Biszcza. Zbiórka zawodników przed meczem o godzinie 16.

Zapraszamy na Mecz GKS ORZEŁ TERESZPOL - GROM RÓŻANIEC

Stadion w Tereszpolu godzina 17

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska :

LIPCZUK

MICHALEC